PROFESIONĀLAIS APGAISMOJUMS

Uzņēmums SPECTOR Light profesionāli nodarbojās ar sabiedrisko vietu izgaismošanu- veikalu,biroju, izstāžu zāļu, kafejnīcu, restorānu un citu publisku vietu.

Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumu ,ņemot vērā apgaismojuma vajadzības Jūsu telpā. Būsim priecīgi Jums palīdzēt.

Pārdošana un kosultācijas


 • jva@spector.lv

Gaisma ir jebkura interjera atslēgas elements.Pareizs apgaismojums ir kritiski svarīgs tirdzniecības telpmām. Pareiza preces prezentācija ar gaismas palīdzību ļauj palielināt tirdzniecības apjomu.Pareizs darba vietas apgaismojums birojā rada patīkamu darba atmosfēru un palielina darba produktivitāti.

Pavisam pastāv četri apgaismojuma veidi, un vēlams ,lai katrs no tiem, tā vai citādi atrastos Jūsu interjērā. Tieši šo apgaismojuma veidu mijiedarbība dažādā intensitātē un atšķirīgos līmeņos palīdzēs Jums radīt ērtu un modernu telpu.

Mūsdienīgs gaismas avots ir LED. Pirms apgaismojuma izvēles, nepieciešams ņemt vērā sekojošus lielumus.

 • Jauda – W
 • Gaismas plūsma – Lm
 • Krāsu (temperatūra) – K
 • Dispersijas leņķis – ( akcentējošais apgaismojumus tiek mērīts grādos )
 • Krāsas tranmisijas koeficients – RA (Jābūt ne mazāk par 80% ar mazāku koeficientu aizliegts izmantot dzīvojamās telpās)

Pamata apgaismojums

Šai gaismai ir jābūt maksimāli neitrālai, kas nepiesaista uzmanību, tajā pašā laikā gaismekļiem ir jābūt skaistiem un moderniem. Mēs piedāvājam vairākus profesionālo gaismekļu veidus, kuri tiek izmantoti izstāžu zālēs, kafejnīcās birojos un veikalos.

Lineārie gaismekļi LED tipa ALD- Lyniar.

 Eiropas ražojuma gaismekļi ar piecu gadu garantiju, kuri stiprinās tieši pie jebkuras virsmas, kā arī iebūvējas reģipsī.. Gaismekļus var stiprināt arī uz trosēm. Stikls var būt gan caurspīdīgs , gan matēts, kā arī var tikt izmantots spoguļrežģis.

Griestu gaismekļi LYC High bay.

 Jaudīgi eiropas ražojuma LED gaismekļi ar piecu gadu garantiju, stiprinās uz trosēm un kalpo kā pamata apgaismojums.

LED Panel

Vispopulārākie LED gaismekļi birojos ir LED paneļi, tie nākuši aizvietot novecojušos gaismekļus ar luminiscējošām spuldzēm . Tie ir vienkārši montējami , tos var iebūvēt griestos, iestiprināt trosēs, kā arī piemontēt uz virsmas. Galvenais , kas jāņem vērā izvēloties LED paneli , ir energoefektivitāte,t.i. Lm/W daudzums.  Jo birojos nepieciešams izmantot lielāku gaismekļu daudzumu, jo pat neliela atšķirība jaudā spēj dot Jums lielu ietaupijumu.

Izskatīsim piemēru ar diviem vienādiem gaismas atdeves LED paneļiem ,bet dažādām jaudām, kurus nepieciešams uzstādīt birojā pa 100 gabaliem, par pamatu ņemot , ka paneļi strādās 5 gadus 365 dienas pa 10 stundām un elektroenerģija maksās 0.16 EUR/kW , aprēķinā ņemsim vērā tikai aktīvos komponentus.

Pirmajā gadijumā 5 gados par elektroenerģiju samaksāsim:

 ((32x10x365x5)x100)/1000=58400kWx0.16=9344 EUR

 Otrajā gadijumā 5 gados par elektroenerģiju samaksāsim:

 ((40x10x365x5)x100)/1000=73000kWx0.16=11680 EUR

 Sekojoši nopērkot 100Lm/W LED paneļus, 5 gados mēs ietaupīsim 2336 EUR, salīdzinot ar 80Lm/W LED paneļiem.

 Protams , ka jāņem vērā 80Lm/W panelis maksā lētāk nekā 100Lm/W , bet starpība parasti nav lielāka kā 2-3 EUR gabalā.

 Tāpēc 80Lm/W paneļus var izmantot tur , kur tie tiks izmantoti vairākas stundas dienā, bet pie lielas intensitātes darba studu dienā, labāk izmantot 100Lm/W vai 120Lm/W paneļus.

Akcentējošais LED apgaismojums

 Mēs piedāvajam vairākus profesionālo gaismekļu veidus, kurus izmanto izstāžu zālēs ,kafejnīcās, birojos un veikalos.

Kopņu kanāla sistēmas apgaismojums tips MDR

Kopņu kanāla sistēmas apgaismojums tips MDR eiropas ražojuma ar 5 gadu garantiju – tajā gaismeklis stiprinās un pārvietojas pa kopņu kanālu, lai radītu individuālu pozīciju akcenta apgaismojumā. Kopņu kanāla sistēmas uz trosēm , kas ļauj sistēmu uzstādīt uz dažādām virsmām, tieši uz griestiem vai sienām .

 Sistēma sastav no sekojošiem elementiem:

 • Kopņu kanāls
 • Uz sliedes uzstadami gaismekļi
 • Kabeļu blīvslēgi
 • Spraudņi un savienotāji
 • Sliežu ceļa piekares

MDD downlight tipa gaismekli

MDD downlight tipa gaismekli , eiropas ražojuma ar 5 gadu garantiju , kurus izmanto tā pat kā MDR tipa gaismekļus , bet tie stiprinās tieši pie virsmas un saglaba tās pašas rakstura īpašības.

SAL downlight tipa gaismekli

SAL downlight tipa gaismekli , eiropas ražojuma ar 5 gadu garantiju tiek izmantoti tapat kā MDR gaismekļi, bet tie ir iebūvējami virsmā un saglabā tās  pašas rakstura īpašības